Do najbliższej medytacji ONLINE pozostało:

 Medycyna Miłości dla par

Dbaj o relacje – podnieś wibracje!

Co to jest Medytacja Miłości – IntentLove

Medytacja IntentLove to godzinna praktyka, w trakcie której partnerzy przechodzą przez głęboki proces SPOTKANIA się w prawdzie, uważności i bliskości.
W trakcie Medytacji IntentLove jesteśmy uważni na siebie i swoje uczucia. Kontaktujemy się ze swoimi głębokimi potrzebami i je wyrażamy. Jesteśmy w stanie obecności. Nie tylko fizycznie, ale i psychicznie, emocjonalnie a nawet duchowo. Jednoczymy się tak bardzo, że możemy chwilowo zatracić poczucie granic, roztapiając się w sobie i świecie dookoła. Doświadczamy synergii, nowej jakości, która wzmacnia nas i towarzyszy przez kolejne dni po medytacji.

Zobacz wideo

Opis medytacji IntentLove

Zaproszenie do wspólnej praktyki

Wspólna praktyka online

Tylko regularna medytacja gwarantuje realne korzyści. Dlatego powołaliśmy do życia IntentLove ONLINE – LIVE – cotygodniową wspólną praktykę, w trakcie której setki par może doświadczyć efektu Intentlove w dodatkowym wsparciu z energii pola grupy. Każda para praktykuje w swojej sypialni, ale ponieważ wszyscy doświadczamy tych samych kolejnych etapów procesu dokładnie w tym samym czasie, efekt wzmocnienia jest niesamowity.

 Biblioteka IntentLove

Znajdziecie tu materiały niezbędne do poznania medytacji IntentLove. Video przewodnik ONLINE, e-book PDF do pobrania, oraz podcast do posłuchania. Dodatkowo umieściliśmy też odtwarzacz dźwięków przydatny do samodzielnej praktyki. Od tej pory będziecie mogli medytować IntentLove kiedy chcecie!

W każdą NIEDZIELĘ spotykamy się
ONLINE – LIVE!!!
Na platformie ZOOM

Jeśli system poprosi Cię o meeting ID lub password podaj:
Meeting ID: 308-731-544
Password: 742380

Medycyna Miłości IntentLove
– tego potrzebujemy na współczesne czasy –
Bądźmy RAZEM!!!

Kim jesteśmy?

 Dawid Rzepecki

Wykształcony filozoficznie i terapeutycznie współautor Medytacji IntentLove.
30 lat w rozwoju osobistym, 20 lat doświadczenia trenerskiego. Wraz z żoną Zosią prowadzą zaawansowane warsztaty dla par TantraLove. Prowadzi męskie kręgi i wyprawy rozwojowe do Afryki, Ameryki i Azji.
Ojciec trzech córek.

 Zosia Rzepecka

Wykształcona psychologicznie i terapeutycznie współautorka Medytacji IntentLove.
20 lat w rozwoju osobistym, 15 lat doświadczenia trenerskiego.
Wraz z mężem Dawidem prowadzą zaawansowane warsztaty dla par TantraLove.
Matka dwóch córek.

Nasze wartości
  • Od 15 lat pracujemy jako nauczyciele i terapeuci rozwoju osobistego i relacji partnerskich. (Dawid od 20 lat) To co robimy jest naszą pasją, traktujemy, to jako misję życiową. Jest to też nasze jedyne źródło dochodów, co oznacza że staramy się, aby nasza praca była profesjonalna, wciąż udoskonalana i coraz bardziej skuteczna.
  • Żyjemy tym czego uczymy. Wszystkie prezentowane na tej stronie treści, medytacje i narzędzia sami ze skutecznością stosujemy w swoim życiu.
  • Mamy doświadczenie psychologiczne, psychoterapeutyczne, rozwojowe i duchowe. Ale takich osób znajdziecie więcej. To co nas wyróżnia, to fakt, że praktykujemy i uczymy tantry współczesnej. Oznacza to, że oprócz terapeutycznego wsparcia w sytuacjach kryzysowych, prowadzimy pary ku nowym pozytywnym wymiarom życia seksualnego. Na przykład seksuolog pomaga przywrócić życie seksualne do tzw. normy. W sytuacjach patologicznych może być potrzebna taka pomoc. My prowadzimy pary daleko dalej w głąb życia seksualnego, poza wymiar samego zdrowia. W swojej pracy korzystamy z wielokulturowych źródeł, gdzie seks nie był jeszcze tabu. Hinduska Tantra, Chiński Taoizm, czy Indianie Kogi mają w temacie ludzkiej seksualności do powiedzenia tak wiele, że wciąż możemy się od nich uczyć. Z naszych warsztatów korzystają psychologowie, seksuologowie, psychoterapeuci i terapeuci różnych nurtów, bo ich szkolenia nie obejmowały tak daleko idących zagadnień z zakresu życia seksualnego człowieka.
  •  Jesteśmy idealną parą dla siebie, ale nie jesteśmy idealni dla innych. Oznacza to, że każdy w swoim życiu szuka swojej wersji siebie. Wiemy, że nie można nikomu narzucać swojej drogi, bo każdy jest niepowtarzalny i absolutnie wyjątkowy. Nie ma sensu też kopiować innych. Nie ma, nie było i nigdy nie będzie w całym wszechświecie drugiego takiego zjawiska jakim jest każdy z nas. Dlatego każdy ma swoją drogę, swoje wybory i swoją za nie odpowiedzialność.
  • Pokazujemy siebie i swoje życie. Ale nie jako wzór do naśladowania, ale żeby pokazać, że metoda którą stosujemy działa na nas od lat. Widzimy jak wprowadzanie prostych technik bliskości intymności i komunikacji zmienia ludziom życie na lepsze.
  • Jesteśmy w procesie rozwoju i wciąż uczymy się żyć pełniej. Nie jesteśmy nieomylni. Popełniamy mnóstwo błędów. Wierzymy jednak, że jeśli wyciągnąć z nich wnioski, „błędy” stają się lekcjami. Lepiej popełnić tysiąc różnych błędów, niż tysiąc razy ten sam błąd. 

  • Kochamy wiele osób (można to nazwać poliamorią serca), ale relację intymną pozostawiamy sobie (monogamia). To także oznacza, że w trakcie proponowanych przez nas ćwiczeń lub medytacji nie rozdzielamy i nie mieszamy par.
  • Jesteśmy rodzicami. Mamy razem dwie córki. (Dawid ma trzy córki). Świadome rodzicielstwo jest częscią naszego życia i naszego rozwoju. Dzieci są dla nas ważne, choć nie zapominamy w tym o sobie samych i o nas razem, jako o dbającej o swoją przestrzeń intymną parze.
  • Praktykujemy Life-Work Balance, czyli dbamy o wolny czas, odpoczynek na równi z obowiązkami i naszą pracą z parami. 
  • Podróżujemy po świecie z naszymi córkami i naszymi mamami. Dwójka małych dzieci i dwie panie po siedemdziesiątce na skuterku w Indiach lub w Tajlandii? To o nas 🙂

Media o nas: https://tantralove.eu/o-nas/media-o-nas/

20

LAT PROWADZIMY SZKOLENIA I WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO

 

10

LAT SZKOLIMY PARY W KOMUNIKACJI, BLISKOŚCI I INTYMNOŚCI

 

250

ILOŚĆ POPROWADZONYCH PRZEZ NAS WARSZTATÓW

 

10

PONAD 10 TYSIĘCY OSÓB UCZESTNICZYŁO WE WSZYSTKICH NASZYCH WYKŁADACH, ZAJĘCIACH I WARSZTATACH

 

10

LICZBA KRAJÓW W KTÓRYCH PROWADZILIŚMY ZAJĘCIA

 

Nasz Team

Medytacja Miłości IntentLove wspiera setki par. Niektóre z nich, doświadczone w rozowju osobistym, terapeutycznym, czy trenerskim, zaprosiliśmy do współpracy. Są to pary, które ukończyły nasz zaawansowany program stażowy, a także regularnie praktykują z nami IntentLove.

Dzięki nim, możecie uzyskać szybkie i kompetentne wsparcie dotyczące praktyki IntentLove. Jeśli coś jest niejasne, albo przynosi wam nowe wyzwania, możecie zgłosić się do naszego zespołu.

Koordynatorem zespołu IntentLove jest Monika Cwajda – psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Stażu dla par TantraLove.
Piszcie do niej na adres: monika.cwajda@gmail.com

Zobacz Team

 TEAM Medytacji IntentLove.

Pomysł powołania Teamu do wsparcia Medytacji IntentLove zrodził się z naszej wewnętrznej potrzeby dzielenia się tym pięknym doświadczeniem z innymi. Wszyscy jeszcze dobrze pamiętamy, jak to było na początku. Niewiele rozumieliśmy, nic nam nie wychodziło i dopiero możliwość regularnych konsultacji z Zosią i Dawidem pomogła nam powoli zrozumieć, poczuć i wejść głębiej w tę praktykę.
Dzisiaj chcemy się tą wiedzą i doświadczeniem podzielić z Wami. Jeżeli nie wiecie, jak wykonać tę medytację, macie pytania lub wątpliwości, chcecie zapytać o szczegóły techniczne, piszcie do nas. Jesteśmy po to, aby Wam pomóc i wyjaśnić, co i jak. Razem możemy więcej. Monika Cwajda.

 

Monika Cwajda - Koordynator zespołu.

Monika Cwajda – Koordynator zespołu.

Jeśli widzisz potrzebę wsparcia związanego z medytacją IntentLove zgłoś się na tego maila: monika.cwajda@gmail.com

Zespół

Monika i Dominik Cwajda

Monika i Dominik Cwajda

Razem od 24 lat, w rozwoju osobistym od ponad 10. Przyjaciele, kochankowie, rodzice dwóch synów.  Absolwenci stażu dla par TantraLove, obecnie w trakcie szkolenia z zakresu prowadzenia warsztatów dla par IntentLove. Monika z zawodu psycholog i psychoterapeutka. Prowadzi prywatną praktykę oraz wspiera na co dzień dzieci i ich rodziców w jednej z warszawskich podstawówek. Sercem blisko kobiecych przestrzeni, indywidualnie na ścieżce tantry dla kobiet w szkole Prem Santoshi. Dominik – menedżer w dużej organizacji, prywatnie miłośnik gór, przyrody, wspierający mężczyzn w ich rozwoju osobistym i w relacji z partnerką.

Iwo i Jerz Łaźniewscy

Iwo i Jerz Łaźniewscy

Razem od 30 lat. Iwo z wykształcenia doktor biologii. Terapeuta (praca z ciałem, traumy w obszarze seksualności, terapie biodynamiczne i biomanualne). Autorka metody terapeutycznej „Bodyfulness – Świadome ciało” wspierającej uwalnianie traum fizycznych i emocjonalnych. Jerz jest przyrodnikiem, ekologiem, fotografem. Prowadzi kręgi mężczyzn. Razem prowadzą warsztaty wsparcia dla par. Absolwenci stażu dla par TantraLove, obecnie w trakcie szkolenia z zakresu prowadzenia warsztatów dla par IntentLove. Rodzice nastoletniego syna.

Ola Chybicka-Myszka i Radek Myszka

Ola Chybicka-Myszka i Radek Myszka

Od 20 lat są we wspólnej relacji, razem prowadzą zajęcia rozwojowe dla par. Rodzice nastoletnich dzieci Janka i Hani. Ola jest doktorem psychologii, terapeutką pracy z ciałem i z traumą, prowadzi terapię indywidualną, kursy oraz warsztaty rozwojowe dla dorosłych i młodzieży. Wspiera kobiety w sięganiu po własną moc. Radek – jest nauczycielem 5Rytmów® – dynamicznej praktyki ucieleśnienia w ruchu, pracuje indywidualnie jako terapeuta, jest menadżerem IT w globalnej organizacji, regularnie współprowadzi męskie kręgi.

Magda i Jacek Szczęsny

Magda i Jacek Szczęsny

Od 22 lat razem, od kilku lat na ścieżce rozwoju osobistego. Lekarze, specjaliści chorób wewnętrznych i kardiologii. W drodze od medycyny czysto somatycznej do holistycznego postrzegania ciała i duszy. Absolwenci szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie NARM, w trakcie zdobywania doświadczenia w medycynie psychosomatycznej, tancerze 5Rytmów®. Absolwenci stażu dla par TantraLove, obecnie w trakcie szkolenia z zakresu prowadzenia warsztatów dla par IntentLove. Rodzice syna i córki. Właściciele 2 kotów i psa.

Iza i Paweł Sztandera

Iza i Paweł Sztandera

Iza i Paweł są parą od 1996r.,ślubowali sobie w 2003r., mają doświadczenie w budowaniu relacji na odległość, są rodzicami trójki dzieci. Iza wspiera rodziców i mamy na drodze macierzyństwa i rodzicielstwa, prowadzi warsztaty, kręgi. Paweł to umysł ścisły, logiczny i techniczny, uczestnik kręgów. Absolwenci stażu dla par TantraLove. Wspólnie wspierają w doświadczaniu medytacji IntentLove.

Ania Stasiak i Adam Suchorzewski

Ania Stasiak i Adam Suchorzewski

Od 24 lat razem. Spotkanie na drodze Zosi i Dawida rozpoczęło czas transformacji w ich związku. Anię fascynują konie, prowadzi warsztaty rozwojowe z ich udziałem. Ukończyła Holistyczną Szkołę Trenerów. Adam, od półtora roku jest właścicielem gospodarstwa rolnego, które stara się prowadzić z szacunkiem do Ziemi i Natury. Uczy się słuchać ludzi. Absolwenci stażu dla par TantraLove, obecnie w trakcie szkolenia z zakresu prowadzenia warsztatów dla par IntentLove. Rodzice dwóch córek.

Sandra Suchecka-Adamczyk i Hubert Adamczyk

Sandra Suchecka-Adamczyk i Hubert Adamczyk

Razem na dobre i złe od 15 lat, w życiu prywatnym i zawodowym. Dwie silne osobowości, które nauczyły się być razem. W pracy musimy szybko podejmować decyzje, być skupieni i bardzo racjonalni. Słowem – duży stres. Dlatego poza pracą od kilku lat jesteśmy w rozwoju osobistym.
Mamy bogate doświadczenie w szczęśliwej relacji, pogłębione tym, że udało się nam przetrwać razem wspólny kryzys, nieomal rozstanie. To doświadczenie nauczyło nas bardzo dużo. Jesteśmy na ścieżce tantrycznej od 4 lat. Absolwenci stażu dla par TantraLove, obecnie w trakcie szkolenia z zakresu prowadzenia warsztatów dla par IntentLove. Rodzice trójki dzieci.

FAQ

1. Czy wspólna praktyka IntentLove ONLINE – LIVE jest bezpłatna?

Poznanie medytacji IntentLove jest i będzie bezpłatne.  Udział we wspólnej praktyce ONLINE jest TERAZ bezpłatne.  

2. Czy można wziąć udział w pojedynkę?

Tak. Można wziąć udział w pojedynkę. Zobacz Video z instruktarzem do medytacji, w który powiemy Ci jak to zrobić.

3. Czy praktykować IntentLove mogą pary jednopłciowe.

Mogą. Medytacja jest procesem symetrycznym. Nie ma znaczenia jakiej płci są praktykujący, liczy się dynamika wejścia w aktywność bądź receptywność jednego z partnerów, na zmianę z drugim partnerem. 

4. Czy trzeba mieć jakeś doświadczenie w medytacji?

Nie trzeba mieć doświadczenia. Jeśli masz już jakąś praktykę, może Ci być łatwiej, ale nie jest to konieczne. Wszystko Ci wytłumaczymy w filmie oraz tuż przed spotkaniem ONLINE.  

Zobacz więcej wideo